طول عمر باتری

بهترین باتری تبلت به کدام پرچمدار تعلق دارد؟

نویسنده: معرفی تبلت

باتری در وسایل دیجیتالی یکی از مهمترین ویژگی‌هایی است که از سوی کاربران مورد توجه قرار می‌گیرید. اهمیت عملکرد باتری در هنگام تماشای ویدیو، وب‌گردی و بازی بیشتر خود را نشان می‌دهد. مطئنا داشتن تبلتی با شاخصترین مشخصات فنی، وقتی که عملکرد مناسبی از لحاظ باتری ندارد و شما را هنگام کاربری‌های معمول دچار مشکل و دردسر می‌کند زیاد جالب نخواهد بود.

تبلت‌های معرفی شده در این پست، دارای حداقل 8 ساعت استفاده مداوم با شرایط وب‌گردی مداوم با اتصال به وای‌فای می‌باشند که می‌تواند معیار مناسبی برای مقایسه عملکرد باتری تبلت‌های دیگر نیز باشد. با دیجی نقد همراه باشید.

LG G Pad 10.1

تست باتری تبلت ال‌جی جی پد 10

بهترین عملکرد باتری در بین تبلت‌های بررسی شده به نماینده 10 اینچی ال‌جی اختصاص دارد. تبلت LG G Pad 10.1 با داشتن ظرفیت 8,000 میلی‌آمپری باتری در صدر تبلت‌های خوب در زمینه باتری می‌باشد. تبلت ال‌جی عملکرد 14 ساعتی در وبگردی از خود ثبت کرده که برای یک تبلت بسیار مناسب می‌باشد. از مزیت‌های دیگری که برای این تبلت وجود دارد، می‌توان به قیمت مناسب آن اشاره کرد. سیم کارت خور نبودن تبلت ال‌جی، بزرگترین ایرادی است که می‌توان به این محصول گرفت.

Yoga Tablet 10 HD Plus

تست باتری تبلت لنوو یوگا تبلت 10 اچ‌دی

تبلت Lenovo Yoga Tablet 10 HD Plus با باتری 9,000 میلی‌آمپری در رده دوم بهترین تبلت‌ها از نظر عملکرد باتری قرار دارد. تبلت 10 اینچی و ارزان قیمت لنوو علاوه بر مزیت باتری، دارای سخت افزار مناسبی نیز است. سیم کارت خور بودن تبلت لنوو باعث شده تا عملکرد یک ساعت کمتر باتری در مقایسه با جی پد 10 اینچی، زیاد جلب توجه نکند. تبلت یوگا قابلیت وبگردی به مدت 13 ساعت را برای کاربر فراهم می‌سازد.

Yoga Tablet 2

تست باتری تبلت لنوو یوگا تبلت 2

تبلت Lenovo Yoga Tablet 2 دومین نماینده لنوو در بین تبلت‌های مناسب از لحاظ باتری می‌باشد. تبلت 10 اینچی یوگا مثل مدل‌های دیگر این سری، عملکرد خوبی در تست وب‌گردی داشته است و می‌تواند به مدت بیشتر از 12 ساعت انرژی تبلت را حین وبگردی تامین کند. تبلت لنوو دارای مشخصات فنی بسیار مناسبی می‌باشد که در کنار قیمت مناسب آن، می‌تواند گزینه مناسبی برای خرید تبلت ده اینچی باشد.

LG G Pad 7

تست باتری تبلت ال‌جی جی پد 7

تبلت LG G Pad 7 بهترین تبلت 7 اینچی از لحاظ عملکرد باتری می‌باشد. این نسخه تبلت جی پد، می‌تواند به مدت بیشتر از 11 ساعت وبگردی را برای کاربر فراهم سازد. نماینده هفت اینچی ال جی مثل برادر بزرگتر خود، ایراد بزرگ سیم کارت نخور بودن را دارد که می‌تواند محبوبیت تبلت را تحت تاثیر قرار دهد. با این حال، یکی از گزینه‌های خوب برای خرید تبلت 7 اینچی باشد.

iPad mini 2

تست باتری تبلت اپل آی‌پد مینی 2

نماینده اپل، iPad mini 2 با اختلاف بسیار اندکی از جی پد 7 در رده پنجم بهترین تبلت‌های بررسی عملکرد باتری قرار دارد. قدرت پردازشی مناسب و کیفیت بسیار مناسب صفحه نمایش از دیگر مزیت‌هایی است که در کنار باتری مناسب تبلت آیپد مینی 2 وجود دارد.

Amazon Fire HDX 8.9

تست باتری تبلت آمازون فایر اچ‌دی‌ایکس 8.9

تبلت Amazon Fire HDX 8.9 علاوه بر سخت افزار بسیار مناسبی که دارد، از لحاظ باتری نیز عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است. باتری تبلت 8.9 اینچی آمازون، قادر است به مدت بیش از 10 ساعت در وب‌گردی دوام آورد.

Galaxy Note Pro

تست باتری تبلت سامسونگ گلکسی نوت پرو 12.2

تبلت 12.2 اینچی سامسونگ در رده بعدی این بررسی قرار دارد. تبلت Samsung Galaxy Note Pro بهترین تبلت سامسونگ از لحاظ عملکرد باتری می‌باشد که کاربری وب گردی را به مدت بیش از 9 ساعت برای کاربر ممکن می‌سازد.

Xperia Z2 Tablet

تست باتری تبلت سونی ایکسپریا زد 2 تبلت

تبلت Sony Xperia Z2 Tablet علاوه بر قابلیت‌های ویژه و سخت افزار مناسبی که دارد، می‌تواند مدت بیش از 9 ساعت کاربری وب گردی را در اختیار کاربر قرار دهد.

تست باتری دل ونیو 11 پرو و اپل آیپد ایر 2

تبلت‌های آیپد ایر 2 و تبلت دل ونیو 11 پرو در رده‌های نهم و دهم بهترین عملکردهای باتری قرار دارند.

نظر خود در مورد باتری تبلت‌هایی که استفاده کرده‌اید و رضایت بخش بوده را به اشتراک بگذارید.

نظر خود را به اشتراک بگذارید