بهترین برندهای لپ‌تاپ در سال 2015

بهترین برندهای لپ‌تاپ در سال 2015

نویسنده: سایر مطالب ۱ نظر

در دنیای امروزی لپ‌تاپ‌ها، با توجه به گسترده بودن برندها و مدل‌های این محصولات، مهمترین سوالی که دائما آن را می‌شنویم، این است که: “کدام لپ‌تاپ را باید بخرم؟” صدها جواب برای این سوال وجود دارد! اما واقعا اگر قصد خرید لپ‌تاپی با ارزش خرید بالایی را دارید، در گام اول باید توجه کنید که کدام برند ارزش پولی که قرار است برای لپ‌تاپش بدهم را دارد؟ به همین دلیل در ادامه این مطلب، با توجه به رده‌بندی برندهای لپ‌تاپی که سایت laptopmag انجام داده، نگاهی دقیق به برندهای فعال این حوزه در سال 2015 داریم.

بهترین برندهای لپ‌تاپ در سال 2015

در رده بندی بالا، همانطور که مشاهده می‌کنید HP و Dell روند صعودی در سال‌های اخیر داشته‌اند، برخی نیز مانند لنوو از رده دوم به رده ششم نزول کرده‌اند.

بهترین برندهای لپ‌تاپ در سال 2015

جایگاه اول: Apple

اپل، بهترین برند بی چون و چرای لپ‌تاپ‌ها طی شش سال اخیر. امسال هم تا بدین جای کار، اپل رتبه خود را در صدر این رده‌بندی حفظ کرده است. کوپرتینویی‌ها در اکثر پارامترهای تعریف شده برای لپ‌تاپ، بالاترین نمره را کسب کرده‌اند و جالب اینکه نمره منتقدان از بیست برای اپل، بیست است. پشتیبانی عالی نرم‌افزاری، کیبرد، تاچ‌پد، کیفیت صدا و بارگذاری نرم‌افزارها، همه از جمله مشخصه‌های بارز لپ‌تاپ‌های اپل است که کمترین لپ‌تاپی می‌تواند در این حوزه‌ها، اپل را به چالش بکشد.

بهترین برندهای لپ‌تاپ در سال 2015

 

با فرض اینکه بودجه‌تان مناسب است، بدون تردید بهترین برند برای خرید لپ‌تاپ اپل است.

جایگاه دوم: Dell

کمپانی دل با صعود چشم‌گیر در این رده‌بندی، به رتبه دوم رسیده است. اما دلایل این صعود چیست؟ یکی از مهمترین دلایل این امر، تمرکز این کمپانی روی نوآوری در لپ‌تاپ‌هایش است. البته از ارزش خرید و تنوع  لپ‌تاپ‌های دل که در این پارامتر هم رتبه اول را کسب کرده غافل نشوید.

بهترین برندهای لپ‌تاپ در سال 2015

کیفیت صدا، امتیاز منتقدان و پشتیبانی نرم‌افزاری نیز از جمله گزینه‌هایی هستند که دیگر کمپانی آمریکایی نمره قابل قبولی در آنها کسب کرده است.

جایگاه سوم: HP

اچ‌پی نیز نسبت به سال گذشته صعود یک رده‌ای داشته است. برگ برنده لپ‌تاپ‌های HP، بدون شک طراحی‌های زیبای آنهاست. یکی دیگر از مزیت‌های این محصولات، تنوع قیمتی آنهاست و می‌توان در هر رده‌بندی قیمتی، نماینده‌های این برند را مشاهده کرد. کیفیت صدای لپت‌اپ‌های اچ‌پی از مزیت‌های دیگری است که می‌توان برای آنها شمرد.

بهترین برندهای لپ‌تاپ در سال 2015

نقد بهترین برندهای لپ‌تاپ در سال 2015

  1. یاسر طبیبی می‌گه:

    من اعتراض دارم
    پس سونی کوش؟

نظر خود را به اشتراک بگذارید