خرید تبلت زیر یک ملیون تومان

بهترین گزینه ها برای خرید تبلت زیر یک میلیون

نویسنده: مشاوره خرید تبلت

خرید کردن در کنار تمامی دلخوشی‌ها وجذابیت‌هایی که دارد، خالی از دردسر و استرس نیست. کدام برند مناسب است؟ کدام تبلت جوابگوی نیازهای من خواهد بود؟ کدام تبلت دوام و ماندگاری بیشتری دارد؟ آیا تبلتی که انتخاب می‌کنم برای عکاسی مناسب خواهد بود؟ اینها از جمله سوالاتی است که در خرید تبلت می‌تواند برایمان پیش بیاید. اما می‌توان با نیاز سنجی دقیق از انتظاراتی که از تبلت خود دارید، می‌توانید بهترین گزینه برای خرید را انتخاب کنید و لذت داشتن یک خرید خود را تجربه کنید.

برای خرید تبلت زیر یک میلیون گزینه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانیم یکی را با توجه به نیازها و امکاناتی که داریم انتخاب کنیم. از مهمترین سوالاتی که باید از خود بپرسید این است که از کدام یک از برندهای موجود می‌خواهید تبلت آینده خود را انتخاب کنید یا حساسیت خاصی نسبت به برند ندارید و صرفا دنبال بهترین گزینه با توجه به بودجه و نیازهای خود هستید.

تقریبا اکثر شرکت‌های تولید کننده در این رنج قیمت، تبلت‌های مناسبی به بازار عرضه کرده‌اند که سعی می‌کنیم بهترین‌های هر برند را معرفی کنیم.

تبلت های زیر یک میلیون لنوو

لنوو گزینه‌های مناسبی برای خرید تبلت در این رنج قیمت دارد که می‌تواند جوابگوی نیاز خریدارن در اندازه‌های 7 و 8 و 10 اینچی باشد. تبلت‌های لنوو A6000 و A7600 گزینه‌های 10 اینچی این شرکت برای خرید می‌باشند که دارای امکانات قابل قبولی برای داشتن یک تبلت ده اینچی با قیمت زیر یک میلیون می‌باشند. داشتن امکان مکالمه برای تبلت 10 اینچی شاید زیاد مورد توجه نباشد اما اگر برایتان مهم بود، به دارا بودن امکان مکالمه در هنگام خرید توجه کنید چون تبلت A7600 در دو نسخه وجود دارد.

لنوو در بین تبلت‌های 8 اینچی دو گزینه مناسب تب اس 8 و یوگا 8 را دارد که از جدیترین تبلت‌های این شرکت به شمار می‌روند. البته تبلت یوگا مدل قدیمی‌تری نیز دارد که از لحاظ قیمت و امکانات در سطح پایین‌تری نسبت به یوگا 2 هشت اینچی قرار دارد. رم دو گیگ، پردازنده قوی، پشتیبانی از 4G و دوربین مناسب از جمله مزیت‌هایی است که باعث می‌شود این دو مورد از بهترین‌ها برای خرید تبلت 8 اینچی زیر یک میلیون باشند.

تبلت‌های A5000 و S5000 به همراه مدل‌های A3000 و A3500 نماینده‌های لنوو برای خرید تبلت 7 اینچی زیر یک میلیون هستند.

تبلت های زیر یک میلیون ایسوس

تبلت‌های ایسوس ممو پد ME 102 به همراه ترنسفرمر پد TF103CG گزینه‌های 10 اینچی ایسوس در این رنج هستند.

تبلت ایسوس فون پد 8 FE380CG از گزینه‌های مناسب ایسوس برای انتخاب تبلت 8 اینچی می‌باشد که دارای قیمت مناسبی با توجه به امکاناتش می‌باشد. اما پشتیبانی نکردن از 4G می‌تواند ایراد بزرگ این تبلت باشد.

ایسوس در بین تبلت‌های هفت اینچی، گزینه‌های مناسبی برای خرید تبلت زیر یک میلیون تومان دارد که می‌توان به تبلت‌های فون پد FE171CG ، ممو پد ام ای572 سی ال و FE375CG اشاره کرد که امکانات بسیار مناسبی را با توجه به قیمتشان در اختیار کاربر قرار می‌دهند.

تبلت های زیر یک میلیون هواوی

تبلت‌های مدیا پد لینک و لینک پلاس از گزینه‌های 10 اینچی هواوی برای خرید می‌باشند که تقریبا دارای مشخصات مشابهی هستند. هر دو تبلت از سیم کارت 3G پشتیبانی می‌کنند با این تفاوت که لینک پلاس امکان مکالمه ندارد.

تبلت مدیا پد تی وان در دو نسخه 3G و 4G از گزینه‌های 8 اینچی هواوی برای خرید می‌باشند که داشتن امکان مکالمه و قیمت مناسب از مزیت‌های مدل‌های T1 می‌باشد.

تبلت مدیا پد ایکس وان گزینه مناسب هواوی برای خرید تبلت 7 اینچی می‌باشد که مشخصات و طراحی مناسبی دارد اما نداشتن امکان پشتیبانی از 4G با توجه به قیمتی که دارد برای خریدار زیاد خوشایند نیست.

تبلت های زیر یک میلیون سامسونگ

برای خرید تبلت 10 اینچی سامسونگ باید بیشتر از یک میلیون خرج کنید. حداقل در بین گزینه‌های جدید این برند، تبلت 10 اینچی زیر یک میلیون ندارد.

تبلت‌های T331 و نوت 8 گزینه‌های سامسونگ در بین تبلت‌های 8 اینچی در این رنج می‌باشند.

تبلت‌های T231 و T211 از گزینه‌های خوب سامسونگ در بین تبلت‌های 7 اینچی در رنج زیر یک میلیون بشمار می‌روند.

تبلت‌های توشیبا مدل اینکور 2 WT8-B32CN و دل ونیو 8 پرو  ازجمله تبلت‌های ویندوزی زیر یک میلیون تومان هستند.

نظر خود را به اشتراک بگذارید