موتورولا موتو ایکس 2015

تاریخ عرضه و امکان خرید موتورولا Moto X 2015

نویسنده: اخبار

کمپانی موتورولا یکی از سازنده‌های با صبر و حوصله اسمارت‌فون می‌باشد که بر خلاف کمپانی‌هایی همچون سامسونگ، سالانه محصولات اندکی معرفی و عرضه می‌کند. یکی از دلایل همین حرف، تصویر بالایی است که مربوط به نسل سوم Moto X می‌باشد که شش ماه پیش منتشر شده است. حال با توجه به اخبار دنیای دیجیتال و صحبت‌های مدیر عامل این کمپانی به نظر می‌رسد باید شش ماه دیگر هم برای عرضه این محصول صبر کنیم.

Rick Osterloh مدیر عامل این کمپانی آمریکایی امروز تایید کرد که ” کمپانی موتورولا سعی می‌کند برای تمامی محصولاتش چرخه یک ساله‌ای را سپری کند که شامل موتو ایکس نیز می‌باشد “. با توجه به اینکه مدل‌های قبلی Moto X در ماه‌های سپتامبر و آگوست معرفی و عرضه شده‌اند و همچنین حرف‌های ریک استرلو، نسل سوم این محصول نیز به احتمال بسیار زیاد همین موقع سال عرضه شود.

تاریخ عرضه موتورولا موتو ایکس 2015

ماه پیش موتورولا و کوالکام تایید کردند که برای پرچمدار بعدی موتورولا که امسال معرفی خواهد شد از چیپست اسنپ‌دراگون 810 استفاده خواهد شد. منظور از پرچمدار بعدی طبیعتا Motorola Moto X 2015 می‌باشد، مگر اینکه موتورولا قصد سوپرایز داشته باشد! همچنین شایعه‌هایی مبنی بر اینکه ” Moto X هوشمند‌تر از هر اسمارت‌فون دیگر خواهد بود ” وجود دارد که باید تا معرفی این محصول برای فهم این جمله صبر کنیم.

نظر خود را به اشتراک بگذارید