Lenovo

تبلت های ارزان قیمت لنوو

نویسنده: مشاوره خرید تبلت

لنوو یکی از برندهای موفق و پرطرفدار در ایران می‌باشد که بیشتر در ایران به دلیل تبلت‌ها و لپ‌تاپ‌های ارزان قیمتی که دارد شناخته می‌شود. لنوو در سال‌های گذشته با عرضه تبلت‌های ارزان قیمت توانسته سهم بزرگی از این بازار را بدست آورد. سیاست لنوو در عرضه تبلت‌های ارزان قیمت با امکانات نسبتا قابل قبول، باعث گردیده تا از محصولات این برند جز پرفروش‌ ترین‌های بازار یاد شود. اگر قصد خرید تبلت از سری تبلت‌های ارزان قیمت لنوو را دارید در این پست با دیجی نقد همراه باشید.

تبلت لنوو آیدیاتب A1000 و A2107

لنوو A1000 و آیدیا پد A2107 از جمله تبلت‌های اولیه این برند در زمینه تبلت‌های اقتصادی می‌باشد که با عرضه سری‌های جدید این برند، کمتر برای خرید توصیه می‌شود.

تبلت لنوو آیدیاتب A3300

تبلت لنوو آیدیاتب A3300

تبلت لنوو A3300 ارزان‌ترین مدل از تبلت‌های لنوو با توجه به قیمت امروز  بازار می‌باشد. این مدل از تبلت لنوو در رنج قیمتی خود با امکاناتی که دارد، شاید بی‌رقیب باشد. این تبلت در دو نسخه 2G و 3G در بازار موجود می‌باشد. مطئننا تبلت لنوو A3300 یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید تبلت ارزان قیمت می‌باشد. مدل 2G این تبلت بهترین گزینه برای خرید تبلت ارزان قیمت سیم کارت خور از برند‌های معروف می‌باشد. پردازنده چهار هسته‌ای، رم یک گیگ و جی پی اس از جمله مزیت‌های این تبلت نسبت به سایر تبلت‌های موجود در رنج قیمتی خود است.

تبلت لنوو آیدیاتب A3500

تبلت لنوو آیدیاتب A3500

اگر می‌توانید کمی بیشتر برای خرید تبلت هزینه کنید، تبلت لنوو A3500 گزینه مناسبی است که می‌توانید انتخاب کنید. این تبلت امکانات و مشخصات فنی مناسبی را برای کاربر فراهم می‌کند که می‌توان به پردازنده چهار هسته‌ای، رم یک گیگ، پشتیبانی از 3G و کیفیت مناسب صفحه نمایش اشاره کرد. تبلت لنوو A3500 اگر دو سیم کارته بودن برایتان مهم نباشد، گزینه مناسبی برای خرید در رنج قیمتی خودش می‌باشد.

تبلت لنوو آیدیاتب A3000

تبلت لنوو آیدیاتب A3000

تبلت لنوو A3000 که در بازار امروز تفاوت قیمت آنچنانی هم با A3500 ندارد، می‌تواند نیاز شما را به داشتن تبلت دو سیم کارته ارزان قیمت پوشش دهد. اما باید از برخی برتری‌هایی که A3500 نسبت به این تبلت دارد چشم پوشی کنید. از جمله این موارد کیفیت صفحه پایین تر و وبکم ضعیف‌تر نسبت به A3500 می‌باشد.

تجربه کاربری کدام یک از تبلت‌های ارزان قیمت لنوو را داشته‌اید؟ می‌توانید با به اشتراک گذاری نظرات خود به کاربرانی که قصد خرید از تبلت‌های این برند را دارند کمک کنید.

نظر خود را به اشتراک بگذارید