بهترین گزینه برای خرید تبلت-

بهترین گزینه برای خرید تبلت سیم کارت خور زیر 500 هزار تومان؟

نویسنده: مشاوره خرید تبلت

گزینه های مطرح در رنج 500هزار تومان برای خرید تبلت کدام است؟

انتخاب مناسب برای خرید کردن همواره مشکل همه ی ما بوده و است. اطلاع از کیفیت و کارایی محصول همواره به کاربر قدرت تصمیم گیری بیشتر و بهتری ارئه می دهد. سردرگمی در انتخاب برند تبلت و مشخصات فنی مشکل همیشگی ما در خرید تبلت بوده است. به همین دلیل در این پست دیجی نقد، سعی شده تا اطلاعات کاملی از تبلت های زیر 500 هزار تومان بازار در اختیار کاربران قرار گیرد.

برندهای مختلف همواره سعی کرده اند تا بخش تبلت های ارزان قیمت بازار را رها نکرده و محصولاتی در این رنج نیز به مشتریان خود عرضه کنند. از برند های معتبر و معروف حوزه تبلت، برند ایسوس، لنوو، ایسر و هواوی در این رنج تبلت های مناسبی برای خرید عرضه کرده‌اند که گزینه های مناسبی برای یک خرید با ارزش بالا به حساب می آیند.

بدون شک در میان برند های معروف بالا، تبلتی که بیشترین امکانات و مشخصات فنی را به خود اختصاص دهد، بهترین گزینه برای خرید خواهد بود. برند های لنوو و ایسوس، گزینه های مناسبی برای خرید در این رنج عرضه کرده اند که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. بدون تردید بهترین نماینده لنوو برای خرید در میان تبلت‌های موجود، لنوو A3500 خواهد بود که مشخصات فنی بسیار مناسبی برای خرید یک تبلت زیر 500 هزار تومان دارد. تبلت لنوو دارای پردازنده چهار هسته ای به همراه یک گیگ رم می باشد. صفحه نمایش هفت اینچی با کیفیت تصویر قابل قبول از دیگر مشخصات این تبلت است. تبلت لنوو A3500 تک سیم کارت، با قابلیت پشتیبانی از 3G، دارای دوربین 5 مگا پیکسلی به همراه 16 گیگ حافظه داخلی است. این تبلت بهترین گزینه برای کسانی می باشد که از تبلت خود انتظار دو سیم کارته بودن، ندارند. گزینه دیگر مطرح در این رنج تبلت، ASUS Fonepad 7 (2014) FE170CG می باشد که انتطار این دسته از خریداران را که دنبال تبلت دوسیم کارته هستند بر آورده خواهد کرد. تبلت ایسوس از پردازنده دو هسته ای اینتل همراه رم یک گیگ بهره می‌برد. تبلت 7 اینچی ایسوس دو سیم کارته، با پشتیبانی از 3G امکانات مناسبی در اختیار کاربر خود قرار می دهد. ضعف اصلی FE 170 در مقابل نماینده لنوو، دوربین این تبلت می‌باشد. دوربین 2 مگا پیکسلی می تواند باعث شود ایسوس بسیاری از خریداران تبلت زیر 500 هزار در مقابله با لنوو A3500 را از دست دهد. با تمامی این اختلافات هر کدام از این دو برند طرفداران خاص خود را دارند. گزینه های بعدی برای قرار گرفتن در این رقابت، تبلت لنوو A3300 است که با توجه به اختلاف قیمتی که نسبت به دو تبلت گفته شده دارد، از مشخصات فنی پایین تری برخوردار است تبلت لنوو A3300، تبلت چهار هسته ای با رم یک گیگ، مناسب برای کسانی است که قصد صرف هزینه زیاد برای خرید تبلت را ندارند و امکاناتی مانند 3G و دوربین کیفیت پایین برایشان زیاد مهم نیست، البته نسخه 3G این تبلت نیز عرضه شده است.

ایسر، دیگر برند مطرح نیز گزینه هایی برای عرضه در این بخش دارد که می توان به تبلت Acer Iconia Tab 7 A1-713 اشاره کرد که مشخصاتی شبیه به لنوو A3500 دارد. عمده اختلاف این دو مدل، شاید دوربین‌شان باشد که برای تبلت ایسر ضعیف تر است. باتری ضعیف تر این تبلت نسبت به رقبای دیگر از دیگر گزینه هایی است که برای تبلت ایسر و خریدارانش خوشایند نیست.

گزینه مطرح دیگر در این رنج، نماینده هواوی مدیا پد 7 یوث 2 می باشد که دارای پردازنده چهار هسته ای به همراه رم یک گیگ است. تبلت تک سیم کارته هواوی قابلیت پشتیبانی از شبکه‌های نسل 3G را دارد. برتری این مدل تبلت هواوی نسبت به رقبای این رنج خرید، باتری مناسب آن می باشد که امکان کار با این تبلت را برای مدت بیشتری فراهم می سازد.

در کل باید اشاره کرد که هر کدام از تبلت های گفته شده نسبت به دیگر رقبای خود مزیت ها و معایبی دارند. ولی می توان با تعریف نیازی های خود جهت خرید تبلت، بهترین گزینه را در بین مدل های معرفی شده انتخاب کرد.

البته استفاده کننده‌گان این تبلت ها بهتر از هر کسی می‌توانند مزایا و معایب این تبلت ها را برای علاقمندان دیگر که قصد خرید این سری از تبلت ها را دارند، عنوان کنند. چون کیفیت و  کارایی بحثی نیست که فقط از روی مشخصات و  نام برند برداشت شود، کیفیت و کارایی یک محصول، در دست مصرف کننده و در حین استفاده معلوم می شود. طبیعتا پیشنهاد مدل‌های دیگر از سوی کاربران که در این پست به آنها اشاره نشد، دست کاربران را برای داشتن گزینه‌های بیشتر برای خرید، بازتر خواهد کرد.

نظر خود را به اشتراک بگذارید