تبلت‌های چینی

خرید تبلت ارزان ، برندهای مطرح و تجربه کاربری

نویسنده: مشاوره خرید تبلت

تبلت ارزان قیمت به نظر می‌رسد برای هر خریداری تعریفی جداگانه داشته باشد که غالبا با توجه به بودجه و هزینه در نظر گرفته شده برای این کار صورت می‌گیرد. اگر قصد خرید تبلت ارزان قیمت را دارید در این پست با دیجی نقد همراه باشید.

تبلت ارزان قیمت اصطلاحی است که امروزه از سوی فروشندگان، خریداران و حتی سایت‌های نقد و بررسی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرید. تبلت‌های اقتصادی برای هر خریدار با توجه به نیازها و بودجه‌ها می‌تواند گزینه‌هایی از تبلت‌های برند یا تبلت‌های ارزان قیمت چینی را شامل شود. در این مطلب سعی شده بیشتر تبلت‌های چینی مورد بررسی قرار گیرند. چند سالی می‌شود که بازار این تبلت‌ها با توجه به قیمت مناسب و امکاناتی که حداقل از لحاظ مشخصاتی دارند از سوی خریداران تبلت جذاب بوده و مورد توجه خریداران قرار گرفته است. به طوری که اکثر خریدهای تبلت ارزان قیمت به یکی از این برند‌های نه چندان مطرح چینی ختم می‌شود.

برندهای مطرح در زمینه تولید تبلت ارزان قیمت

بر اساس اخبار و اطلاعاتی که روی سایت‌ها و فروشگاه‌ها وجود دارد به نظر می‌رسد شروع اولیه این تبلت‌ها، ابتدا با تبلت‌های وینتاچ آغاز شده باشد که در اوایل بازار داغ تبلت به خاطر قیمت‌های بالای تبلت‌های برند، طرفداران زیادی هم برای خود داشته است. از نمونه تبلت‌های وینتاچ می‌توان به مدل‌هایی مانند Q75S ،Q82   و Q74 اشاره کرد. تبلت‌های وینتاچ به نظر می‌رسد مثل اکثر برند‌های این چنینی امروزه، دیگر تولید ندارند و فعالیت این شرکت اگر وجود داشته باشد متوقف شده است.

تبلت‌های زد تاچ شاید دومین برند چینی بعد از وینتاچ باشد که مدتی بازار تبلت‌های چینی را در اختیار داشته است. از مدل‌های این برند که در اندازه‌های 7، 8 و 10 اینچی تولید شده، می‌توان به P1000 و P2000 اشاره کرد. از عمده معایب این تبلت‌ها که در سایت‌های فروشنده ذکر شده، حافظه داخلی کم در حد مگابایت می‌باشد!

تبلت‌ هات‌پد از جمله برندهایی می‌باشد که برای مدتی بخشی از بازار تبلت‌های ارزان قیمت چینی را در اختیار داشته است. البته به نظر می‌رسد مثل دو شرکت قبلی اکنون تولیدی نداشته باشد. Q73 و Q93 از جمله مدل‌های این برند می‌باشد.

برند جی‌فون دیگر گزینه مورد بحث‌مان می‌باشد. با توجه به وجود تبلت‌های این برند بر روی سایت‌های فروشگاهی به نظر می‌رسد که این برند هوز هم تولید می‌شود و مثل تولید کننده‌های دیگر چینی فعالیت کوتاه مدتی نداشته است. تبلت‌ GPAD 201 در نسخه‌های مختلف از جمله تولیدات این برند می‌باشد.

پیرگاردین از جمله برند‌های تولید کننده تبلت ارزان قیمت می‌باشد که دوام بیشتری نسبت به سایر رقبا در این بازار داشته و بر اساس نظراتی که وجود دارد، کیفیت و کارایی بهتری نسبت به سایر برندهای چینی دارد. از تبلتهای پیرگاردین می‌توان به PC 710 و PC 711 اشاره کرد.

تبلت‌های برند اسکالر نیز از جمله دیگر برندهای چینی مورد نظرمان می‌باشد که دارای مدل‌های مختلفی برای خرید تبلت ارزان قیمت می‌باشد که می‌توان به K2000 و S-P7600 اشاره کرد.

از دیگر برندهای چینی می‌توان به سی‌سی‌ای‌تی، ای‌پد، ایکس تاچ و غیره اشاره کرد که در برخی مدل‌ها وارد بازار شده و به وسیله کاربران مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر از آن دسته از کابرانی هستید که تبلت ارزان قیمت با برندهای نه چندان مطرح استفاده می‌کنید، می‌توانید از مزایا و معایبی که این تبلت‌ها دارند، تجربه کاربری خود را به اشتراک بگذارید و  توصیه‌های لازم را برای کاربرانی که قصد خرید تبلت ارزان دارند، بنویسید.

نظر خود را به اشتراک بگذارید