گزینه‌های موجود برای خرید گوشی میان‌رده

برای خرید گوشی میان رده چه گزینه‌هایی وجود دارد؟

نویسنده: مشاوره خرید گوشی

معمول‌ترین دسته‌بندی‌ که برای اسمارت‌فون‌ها وجود دارد به شکل گوشی‌های پایین‌رده، گوشی‌های میان‌رده و پرچمداران است که هر یک از این دسته‌ها تعداد زیادی از گوشی‌های موجود در بازار را در خود جای داده‌اند که طبیعتا انتخاب را سخت خواهد کرد. اما خبر خوب این است که شما یک قدم در خرید گوشی را بر داشته‌اید و تصمیم خود را مبنی بر خرید گوشی میان‌رده گرفته‌اید. پس قدم دوم در خرید که انتخاب از بین گوشی‌های موجود در این دسته است باقی مانده. در این پست از دیجی نقد سعی شده تا گزینه‌های مناسب برای خرید گوشی بین 600 تا 1 میلیون تومان از برندهای مختلف معرفی شود.

تقریبا اکثر برندهای معتبر در این رنج قیمتی، گوشی‌های مناسبی را روانه بازار کرده‌اند که می‌تواند توجه کاربر را به خود جلب کند. از مهمترین تصمیماتی که باید در این مرحله از خرید بگیرید، این است که گوشی  چه سیستم عامل و صفحه نمایش چند اینچی داشته باشد. چون اکثر قابلیت‌ها و امکانات گوشی‌ها در این رنج قیمتی با هم برابر است و تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند. طبیعتا در مرحله بعد، گوشی‌ای که دارای مزیت و امکاناتی بیشتری نسبت به سایرین باشد برای ما اولویت بیشتری پیدا خواهد کرد. کیفیت دوربین بالاتر، رزولوشن بهتر، وزن کم، دوسیم کارته یا تک سیم کارته بودن و گزینه بسیار مهم، طول عمر باتری از مواردی است که باید دقت کافی را در مقایسه بین گزینه‌های مطرح در نظر بگیریم.

گوشی‌های میان‌ رده سامسونگ

برای سامسونگ می‌توان در این رنج قیمت، گوشی‌هایی مانند اس 4 مینی، گرند 2، گرند نئو و پرایم به همراه دو محصول جدید این برند گوشی A3 و E5 را نام برد.

گوشی‌های میان‌ رده سونی

سونی از جمله شرکت‌هایی است که در بازار میان‌رده، گوشی‌های مناسبی عرضه می کند و سهم خوبی از این قیمت از بازار را به خود اختصاص داده است. از جمله خوب‌های سونی که با سلیقه‌های مختلف نیز سازگاری داشته باشد، می‌توان به گوشی‌های T2 با صفحه نمایشی 6 اینچی ، T3، C3 به همراه گوشی M2 Aqua با قابلیت ضد آب بودن اشاره کرد.

گوشی‌های میان‌ رده اچ‌تی‌سی

از گوشی‌های HTC 510 و HTC 620 در کنار گوشی  بسیار مناسب دیزایر 816، می‌توان به عنوان نمایندگان اچ‌تی‌سی در این بخش بازار یاد کرد.

گوشی‌های میان‌ رده ال‌جی

برای خرید از گوشی‌های برند ال‌جی در این رنج، گزینه‌هایی مانند LG G3 Stylus و LG G3 Beat مطرح است.

گوشی‌های میان‌ رده هواوی

هواوی مثل همیشه در این قسمت از بازار، نمایندگان شایسته‌ای برای خود دارد که می توان به G7 ، G750 و P6 اشاره کرد.

گوشی‌های میان‌ رده لنوو

از گوشی های S660 و S820 هم به عنوان نمایندگان لنوو در بین گوشی‌های میان رده بازار می‌توان اشاره کرد.

نکته جالب در بازار گوشی‌های میان‌رده، معرفی گوشی‌های بسیار مناسب از سوی اکثر برندها در سال 2015 است که به زودی شاهد عرضه این محصولات از سوی کمپانی‌ها خواهیم بود. شما کدامیک از گوشی های میان رده بازار را برای خرید توصیه می کنید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر، نقد و بررسی گوشی میان‌رده مورد نظرتان، می‌توانید از قسمت نقد بخوانید و بنویسید بازدید کرده و از تجربیات کاربران استفاده کنید.

نظر خود را به اشتراک بگذارید