خرید گوشی های ارزان قیمت اندرویدی

خرید گوشی های اندرویدی ارزان قیمت

نویسنده: مشاوره خرید گوشی

برخی از کاربران به دلایل مختلف دنبال خرید گوشی های ارزان قیمت موجود در بازار هستند. گوشی های زیادی از سوی تولید کننده‌گان برای بدست گرفتن این قسمت از بازار عرضه شده است.

در بحث خرید گوشی های اندرویدی ارزان قیمت، گزینه هایی مانند گوشی های چینی یا دسته ای از برندهایی که زیاد برای ما شناخته شده نیستند نیز مطرح است. طبیعتا امکاناتی که چنین گوشی هایی در اختیار کاربر قرار می دهند در مقابل گوشی های برند، وسوسه برانگیز خواهد بود.

از مهمترین شرکت های فعال این حوزه که گوشی های ارزان با امکانات مناسب و قابل قبول با توجه به قیمت مناسب عرضه کرده اند، می‌توان به شرکت پیرگاردین اشاره کرد، که به تازگی گوشی های مانند P7، P8،P9 را روانه بازار کرده است و سهم خوبی حداقل در بازار گوشی های ارزان قیمت برای خود بدست آورده است. از دیگر شرکت های فعال در این زمینه می توان به جی‌فون و همچنین وی‌سان اشاره کرد. نظرات کاربران استفاده کننده از این گوشی ها اطلاعات بیشتری را در اختیار کاربرانی که قصد خرید چنین گوشی هایی را دارند قرار خواهد داد.

در طرف دیگر خرید گوشی های ارزان قیمت، برند های مطرح و بزرگ قرار دارند. چیزی که واضح است امکاناتی که گوشی های این دسته از شرکت ها در اختیار کاربر قرار می دهد در مقایسه با نمونه های گفته شده پایین تر خواهد بود.

تقریبا تمام برند های مطرح، در این رنج قیمت، گوشی هایی به بازار عرضه کرده اند که اختلاف زیادی از لحاظ مشخصات فنی با همدیگر ندارند. در کل از شرکت های بزرگی مانند سامسونگ و سونی انتظار زیادی نباید در این حوزه داشت. فعالیت شرکت هایی مانند هواوی، لنوو، آلکاتل، پرستیژیو،ال جی به همراه گوشی های اسمارت در راستای تحقق اهداف خود که ارائه گوشی ارزان قیمت است بیشتر به چشم می خورد.

گوشی های ارزان قیمتی که استفاده کردید و از عملکرد و کارایی آنها راضی بودید را در نظرات برای کمک به تصمیم گیری دیگر کاربران عنوان کنید. تا انتخاب بهتری برای خرید داشته باشند.

نظر خود را به اشتراک بگذارید