تبلت

مناسبترین گزینه ها برای خرید تبلت بین یک میلیون تا 1.5

نویسنده: مشاوره خرید تبلت

اگر قصد هزینه بیشتر از یک میلیون برای خرید تبلت را دارید، انتخاب‌های متنوع و بسیار مناسبی می‌توانید داشته باشید. با توجه به نیازتان، تبلت مورد نظر می‌تواند از نمایندگان برندهای مختلف باشد. در رنج قیمتی انتخابی شما، یعنی خرید تبلت بالاتر از یک میلیون تقریبا تمامی برندهای مطرح، محصولاتی برای فروش عرضه کرده‌اند که هر کدام می‌تواند انتخاب درست شما برای خرید باشد.

تبلت‌های بدون سیم کارت

iOS

خبر خوب برای کاربرانی که دنبال خرید تبلت بدون سیم کارت با این مقدار بودجه هستند، این است که می‌توانند از نمایندگان مختلف اپل، گزینه مناسب خود را برای خرید انتخاب کنند. نسخه‌های آیپد ایر و آیپد مینی از بهترین گزینه‌های خرید تبلت بدون سیم کارت در رنج قیمتی بالاتر از یک میلیون هستند.

 

اندروید

در بین اندرویدی‌های بدون سیم کارت، تبلت‌های خوبی مانند سونی ایکسپریا تبلت زد برای خرید وجود دارند. با وجود اینکه این تبلت کمی قدیمی است، اما باز به واسطه طراحی خوب و سخت افزار مناسب، می‌تواند در بین گزینه‌های مناسب برای خرید باشد. مقاومت در برابر نفوذ آب و گرد و غبار از دیگر قابلیت سونی زد وای فای می‌باشد.

ویندوزفون

در بین تبلت‌های ویندوزی بدون سیم کارت کمتر از 1.5 میلیون، برندهای مختلفی مانند ایسوس، توشیبا، ایسر و دل نمایندگانی شایسته دارند. تبلت‌های ویندوزی موجود در این رنج قیمتی، اکثرا دارای مشخصات سخت افزاری مشابه با یکدگیر هستند. در بین گزینه‌های موجود، تبلت‌های توشیبا Encore 2 و WT8-A636ایسوس ViviTab Note 8دل Latitude دارای برخی مزیت‌های جزیی نسبت به سایر تبلت‌های موجود در این بخش هستند.

 

تبلت‌های سیم کارت خور

در بین تبلت‌های سیم کارت خور در این رنج قیمت، متاسفانه اپل نماینده‌ای ندارد و شما در صورت خرید تبلت‌های سیم کارت‌خور اپل، باید کمی بیشتر از این مقدار هزینه کنید.

اندروید

از تبلت‌های اندوریدی زیر 1.5 میلیون تومان که تبلت‌های بسیار قدرتمندی از کمپانی‌های مختلف به چشم می‌خورد، انتخاب‌های متفاوتی می‌توانید داشته باشید. سامسونگ، لنوو و ایسوس نمایندگانی شایسته در این بخش دارند. در صورت تمایل به خرید بدون گارانتی، قدرت انتخاب بیشتری خواهید داشت. مثلا نوت 2014 سامسونگ و تب اس 8.4 اینچی از بهترین گزینه‌های سامسونگ خواهد بود.

 

اما در صورت خرید تبلت با گارانتی، گزینه‌هایی مانند تب 4 سامسونگ، تبلت ایسوس مدل‌های 581 و 572 ممو پد به همراه تبلت 10 اینچی TF303Cl با قابلیت پشتیبانی از 4G و نماینده‌های لنوو تب 2 و HD Plus را پیش رو دارید. تبلت‌های بسیار مناسب لنوو و ایسوس با قابلیت‌ها و امکانات مختلف، می‌تواند از بهترین انتخاب‌ها برای خرید تبلت زیر 1.5 میلیون باشد.

 

با به اشتراک گذاشتن تجربه کاربری خود، می‌توانید مشاوره و راهنمای خرید خوبی را در اختیار کاربرانی که قصد خرید تبلت در این رنج قیمتی دارند قرار دهید.

نظر خود را به اشتراک بگذارید