antutu-officer

نرم افزار تشخیص گوشی اصلی با فول کپی و کلون

نویسنده: سایر مطالبمعرفی نرم افزار

گوشی‌های طرح اصلی یا کلون از جمله تولیداتی هستند که اکثرا در چین و برای پرچمداران برندهای معتبر مانند سامسونگ گلکسی اس 6 تولید می‌شود. گوشی طرح اصلی به واسطه قیمت ارزان و شباهت ظاهری خود در بین خریداران علاقمندانی دارند. فروش گوشی‌های کلون کار معمولی است که در اکثر کشورها صورت می‌گیرد، اما شباهت این سری از گوشی‌ها با نمونه اصلی، می‌تواند تردید اینکه گوشی خریداری شده اصلی یا فیک است را در کاربر ایجاد کند. این مسئله در خریدهای آنلاین بیشتر خود را نشان خواهد داد.

به طور کلی راه حل‌های مختلفی برای تشخیص گوشی‌های فول کپی با نسخه اصلی وجود دارد. علاوه بر مواردی مانند تفاوت بسته‌بندی و نوع برچسب، فلاش LED گوشی از گزینه‌هایی است که می‌توانید برای این منظور استفتاده کنید. فلاش LED در این دسته از گوشی ها کمی زرد رنگ و نسبت به حالت معمولی کمی عجیب غریب به نظر می‌رسد. ضخامت گوشی و قرار گرفتن محل اسپیکرها، سیستم عامل و جک صوتی از دیگر مواردی است که می‌توانید کمک بگیرید.

با توجه به کپی بسیار نزدیک برخی مدل‌ها از روی نسخه اصلی، تشخیص با استفاده ار موردهای بالا کمی سخت است. نرم افزار از دیگر گزینه‌هایی است که می‌توانید بکار بگیرید. نرم افزار AnTuTu Officer می‌تواند کمک بزرگی برای تشخص گوشی‌های اصلی با فول کپی و کلون باشد. اپلیکیشن AnTuTu Officer با بررسی مشخصات و آنالیز تنظیمات دستگاه و سریال، می‌تواند کپی و اصلی بودن گوشی را تشخیص دهد و نگرانی کاربر را در مورد گوشی خود بر طرف کند.

دانلود اپلیکیشن AnTuTu Officer 

نظر خود را به اشتراک بگذارید