هواوی-4K-تخلیه باتری-Huawei-using-4K-worthing-battrey-drain

هواوی: صفحه نمایش 4K روی اسمارت‌فون‌ها ارزش تخلیه باتری را ندارد!

نویسنده: اخبار

کمپانی چینی Huawei موضع خود را در مورد استفاده از صفحه نمایش‌های 4K اعلام کرد و افزود که تا آینده نزدیک از این صفحه نمایش‌ها به هیچ وجه استفاده نخواهد کرد. طبق گفته‌های “کوین هو”، مدیر خظ تولید این کمپانی، استفاده از صفحه نمایش‌های پشرفته، یکی از عوامل اصلی کاهش طول عمر باتری‌های اسمارت‌فون ها می‌باشد که باعث می‌شود شرکت هواوی از این صفحه نمایش‌ها استفاده نکند.

مدیر خط تولید این شرکت، همچنین افزود: ” استفاده از ضفحه نمایش 4K، بخش عمده‌ای از انرژی باتری را صرف خود می‌کند که باعث می‌شود طول عمر گوشی برابر نیم روز شود. در حالی که استفاده از صفحه نمایش 2K، طول عمر باتری یک روزه و یا حتی بیشتر را تضمین کند. همچنین مصرف انرژی صفحه نمایش‌های 4K مساوی با 4 الی 8 برابر صفحه نمایش‌های FullHD می‌باشد، در حالی که کیفیت تصویر آن 4 برابر آن است. ”

وی در ادامه صحبت‌هایش اضافه کرد که 4K بر روی صفحه نمایش‌های بزرگ، در حالی موثر واقع می‌شود که این امر در مورد صفحه نمایش‌های 4 الی 6 اینچی صدق نمی‌کند. در صفحه نمایش‌های 4 الی 6 اینچی، گفتن وجود تفاوت بین 4K با 2K، کمی سخت بنظر می‌رسد.

با همه این وجود، “کوین هو” موضع کمپانی هواوی در مورد استفاده از 4K در اسمارت‌فون ها را به طور کامل بیان نکرد: ” من نمی‌خواهم بگم که Huawei هیچ شانسی در مورد استفاده از 4K بر روی اسمارت‌فون ها را ندارد، اما ابتدا لازم است دو موضوع به طور کامل مشخص شود، یکی مشکل طول عمر باتری و دیگری اینکه آیا چشمان ما می‌توانند این تفاوت را درک کند؟ “

نظر خود را به اشتراک بگذارید