خرید تبلت بدون سیم کارت

گزینه های مطرح برای خرید تبلت بدون سیم کارت زیر 500 هزار تومان

نویسنده: مشاوره خرید تبلت

بهترین انتخاب برای خرید تبلت بدون سیم کارت زیر 500 هزار تومان کدام تبلت است؟

کاربرانی هستند که از تبلت خود انتظار سیم کارت خور بودن ندارند. در عوض ویژگی های دیگر تبلت مانند اندازه صفحه نمایش، پردازنده، رم  و دوربین  از اولویت های بالاتری برخوردار هستند. خریداران تبلت های بدون سیم جهت کاربری هایی مانند وب گردی، مطالعه و همچنین بازی و استفاده کودکان دنبال چنین تبلت هایی هستند.

هر کدام از کاربری های بالا باعث می شود تا کاربران دقت بیشتری در انتخاب تبلت از جهت قدرت پردازشی و اندازه صفحه نمایش داشته باشند.واضح است که کسانی که به دنبال استفاده از تبلت برای مطالعه هستند در پی انتخاب تبلتی با صفحه نمایش بزرگتر باشند و این گزینه اولویت بالاتری برایشان داشته باشد. تبلت های با اینچ بالا و مشخصات فنی مناسب گزینه های زیادی در این رنج خرید ندارند همین دلیل باعث محدود تر شدن کاربران در خرید تبلت های با اینچ بالاتر می شود. تبلت های عرضه شده در این رنج از برند و نام و نشان معروفی برخوردار نیستندو طبیعتا نظرات استفاده کننده گان  این تبلت ها بهترین منبع برای آگاهی از کیفیت آنها می باشد. از سرشناس ترین برند فعال در زمینه چنین تبلت هایی می توان به ایسر،مارشال، ای گرین و گیگا ست اشاره کرد. تبلت Acer Iconia Tab A1 – 810 از بهترین گزینه هایی است که برای تبلت های بزرگتر از هفت اینچ می توان مثال زد. پردازنده 4 هسته ای و رم یک گیگ به همراه خروجی HDMI و دوربین 5 مگا پیکسلی از مزیت های اصلی تبلت ایسر در مقابل دیگر تبلت ها در این رنج قیمت می باشد.

خرید تبلت 7 اینچی بدون سیم کارت در رنج زیر 500 هزار تومان گزینه های بیشتری در اختیار کاربر قرار میدهد. دست کاربر برای انتخاب از این مجموعه باز تر خواهد بود. در عرضه تبلت های هفت اینچی بدون سیم کارت از سوی برند های معروف تر نیز صورت گرفته که بدون شک تبلت های ایسوس پیشتاز این قضیه خواهند بود. از دیگر برند های فعال در این عرصه می توان به سامسونگ با تبلت SM-T110 و ال جی با G PAD 7 به همراه برند های دیگری مانند آینول، دل، دیمو، مارشال اشاره کرد.

تبلت های ایسوس مدل سری Memo Pad از گزینه های مناسبی هستند که برای خرید تبلت بدون سیم کارت وجود دارد این سری تبلت ها امکانات و مشخصات قابل قبولی را در اختیار کاربر قرار میدهد. نسبت به قیمت مناسبی که دارند گزینه های مناسبی برای خرید تبلت بدون سیم کارت به حساب می آیند.

تبلت سامسونگ مدل SM-T110 نماینده سامسونگ در این بخش بازار است و می تواند کاربرانی را که به برند سامسونگ علاقه خاص دارند را نسبت به داشتن یک تبلت بدون سیم کارت راضی کند.

تبلت ال جی G GPAD 7 از گزینه های مناسب برای خرید یک تبلت بدون سیم با مشخصات فنی مناسب است. تبلت 4 هسته ای ال جی با رم یک گیگ و عملکرد خوب باتری به نظر می رسد کاربران خود را از خرید راضی کند.

مطمئنا نظرات کاربران، دیگر تبلت های بدون سیم کارت که در این پست اشاره ای به آنها نشده خواهد توانست خریداران تبلت بدون سیم را در مقایسه و انتخاب یک تبلت خوب بیشتر کمک کند.

نظر خود را به اشتراک بگذارید