ساختمان کمپانی سامسونگ

مشاهده گوشی 5.5 اینچی سامسونگ Galaxy A4 در لیست Zauba

نویسنده: اخبار

وبسایت Zauba امروزه به یکی از اصلی‌ترین فاش کننده‌گان محصولات جدید سامسونگ تبدیل شده و تا به اینجای کار محصولات زیادی مانند نسخه 2016 گوشی‌های A5 ،A3 و A7 و همچنین برخی از گوشی‌های سری J سامسونگ را برای اولین بار در فضای مجازی معرفی کرده است. حال به نظر می‌رسد سامسونگ در آینده نزدیک خط تولید گوشی‌های سری A را با معرفی محصول جدید تکمیل‌تر کند. این دستگاه که با شماره محصول SM-A430U در وبسایت واردات/صادرات کشور هند (Zauba) ظاهر شده، از قرار معلوم Galaxy A4 نام خواهد داشت.

با توجه به اینکه سامسونگ از شماره‌گذاری ترتیبی و منظمی برای محصولات خود استفاده می‌کند (برای مثال A310 برای 2016 A3 و A510 برای 2016 A5)، پس می‌توان به راحتی حدس زد که محصول مشاهده شده با شماره A430، گوشی Galaxy A4 نام‌گذاری خواهد شد.

مشخصات گوشی سامسونگ گلکسی A4 SM-A430U

قیمت گوشی سامسونگ Galaxy A4 بر اساس لیست Zauba برابر با 355 دلار بوده و تنها مشخصه فنی که در این لیست می‌توان پیدا کرد، صفحه‌نمایش 5.5 اینچی این دستگاه است. با توجه به ارزش دستگاه، کاملا مشخص است که Galaxy A4 در دسته گوشی‌های میان‌رده رو به بالا قرار دارد. با وجود اینکه اطلاعات بسیار محدودی درباره این گوشی در دسترس است، اما با توجه به اینکه تجربه ثابت کرده وبسایت Zauba یکی از مطمئن‌ترین منابع فاش کننده محصولات جدید سامسونگ است، می‌توان درباره صحت این اطلاعات و طراحی این دستگاه اطمینان حاصل کرد.

نظر خود را به اشتراک بگذارید