مذاکره گوگل با هواوی برای نکسوس بعدی

گوگل در حال مذاکره با هواوی برای نسل آینده نکسوس !؟

نویسنده: اخبار

بر اساس آخرین اخبار منتشر شده در مورد نکسوس بعدی، گوگل با هواوی، شرکت چینی سازنده اسمارت‌فون، احتمالا برای نسل بعدی سری نکسوس وارد همکاری شود. منبع این شایعات که GizChina است، بر اساس ادعای این منبع گوشی بعد از سال 2015 آماده خواهد شد.

علاوه بر این، احتمال وجود دو دستگاه مختلف نکسوسی وجود دارد. یکی از شرکت LG  و دیگری توسط Huawei که وارد بازار خواهد شد. آخرین سری نکسوس در سال پیش توسط LG وارد بازار شده بود. نکته جالب این است که گوگل برای اولین بار برای تولید گوشی خود سراغ یک شرکت چینی رفته است.

طبق گفته‌های منبع این اطلاعات، هواوی در انتخاب پردازشگر‌های کوالکام یا پردازشگرهای ساخت خود برای این سری از اسمارت‌فون‌ها دچار تردید است.

وب‌سایت SlashGear با انتشار تعدادی عکس از ویرایش شده ناشیانه Huawei Honor 6 Plus، آن‌ها را به گوشی جدید نکسوس ربط داده بود. با اینکه کار آن‌ها حرفه‌ای نبود اما به ما نگاه اجمالی از طرحی که هواوی برای سری جدید نکسوس در نظر دارد می‌دهد.

عکس جعلی منتسب به نکسوس بعدی

اگر این شایعات درست باشد، گوگل سال بعد دو نماینده در بازار اسمارت‌فون‌ها خوهد داشت، یکی گوشی مقرون به صرفه ساخته شده توسط هواوی، دیگری یک گوشی سطح بالا که توسط LG.

نظر خود را به اشتراک بگذارید