درباره دیجی‌نقد

دیجی نقد در بهمن ماه سال 1393 با هدف فراهم ساختن بستر لازم جهت جمع آوری نقد و بررسی های کاربران بوجود آمده است. در دیجی نقد سعی بر این شده تا کاربر این امکان را داشته باشد که برای کالاهای دیجیتالی (گوشی، تبلت، لپ تاپ و دوربین) که استفاده کرده، بتواند نقد بنویسید. مزیت این کار بوجود آمدن محیطی برای استفاده از نقدها ونقطه نظرهای کاربران و آگاهی از مزیت ها و معایبی است که برای دستگاه مورد نظر ممکن است وجود داشته باشد.

در قسمت “نقد بخوانید و بنویسید” دیجی نقد، این امکان فراهم شده تا بتوانیم از تجربیات کاربری یکدیگر بهره ببریم و نسبت به خریدی که می خواهیم انجام دهیم، اطلاعات لازم را بدست آوریم. فراهم شدن این امکان، تنها در صورتی است که در قدم اول برای دستگاه هایی که تجربه کار با آن ها را داریم نقد بنویسیم. نقد نوشتن در دیجی نقد مهارت یا اطلاعات خاصی را لازم ندارد. فقط کافی است در حد یک جمله هم که شده از مزیت ها و معایب گوشی، تبلت ، لپ تاپ و دوربین خود بنویسید و به فاکتورهای مهمی که در این دستگاه های دیجیتالی وجود دارد امتیاز دهید. این کار می تواند اطلاعات مناسبی در اختیار کاربرانی قرار دهد که دنبال خرید یک محصول دیجیتالی هستند.

دردیجی نقد، تا حد امکان سعی خواهد شد تا با جمع آوری نکات لازم به کیفیت نقد وبررسی های موجود در سایت بیافزاییم تا بتوانیم اطلاعات کافی قبل از خرید محصول را در اختیار کاربران محترم سایت قرار دهیم.

تیم تولید محتوای دیجی نقد علاوه بر موارد گفته شده، این امکان را فراهم خواهد ساخت تا ازاخباردنیای تکنولوژی، قیمت روز، مشخصات فنی و وسایل دیجیتالی (گوشی، تبلت ، لپ تاپ، دوربین) باخبر شوید.

بهترین نقدها حاصل تجربه کاربری افراد با وسایل دیجیتالی است، پس به همدیگر در داشتن یک خرید خوب و با ارزش کمک کنیم.