فیسبوک

Messenger.com وب‌سایت جدید مسنجری فیسبوک

نویسنده: معرفی نرم افزار

فیسبوک پلت‌فرم جدیدی برای مسنجرش عرضه کرده که فعلا نسخه وب‌سایتی آن در دسترس است. این پلت‌فرم جدید که در وب‌سایت Messanger.com موجود است، تجربه ارتباطی رایگان و لذت‌بخشی را در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد. رابط کاربری جدید و بسیار زیبا و نبود ابزارهای مزاحم و حواس پرت مانند پست‌های TimeLine و نوتیفیکیشن‌ها از بارزترین ویژگی‌های آن است. گفتنی است که بر خلاف اپلیکیشن فیسبوک، این پلت‌فرم از سایت اصلی فیسبوک قابل دسترس است.

بعد از ورود به سایت Messanger.com، به منظور ورود به قسمت مسنجر فیسبوک، اطلاعات اکانت‌تان از شما پرسیده می‌شود. بعد از Login کردن، با رابط کاربری بسیار زیبایی مواجه می‌شوید که تمامی مکالماتی که در فیسبوک داشته‌اید را دربر دارد و شبیه به چیزی است که در فیسبوک هم مشاهده می‌کنید.

مسنجر فیسبوک

همانند مسنجر خود فیسبوک، می‌توانید عکس، استیکر و thumps up بفرستید، اما مانند اپلیکیشن نمی‌توانید مکالمات صوتی را ضبط کنید. این پلت‌فرم گزینه‌های زیادی در قسمت تنظیمات نداشته و هر چیزی که مشاهده می‌کنید، همان چیزی است که در اختیارتان قرار دارد و شخصی‌سازی زیادی وجود ندارد.

به نظر می‌رسد Facebook نقشه‌های زیادی برای این مسنجر داشته و اینطور که شنیده می‌شود هدف فیسبوک در گام اول، ارایه امکانی برای توسعه دهندگان نرم‌افزارها به منظور ادغام این مسنجر با اپلیکیشن‌های مختلف است.

نظر خود را به اشتراک بگذارید